Аудіоінтерфейс Audient ID4 MKII
Відео 19Фото 8 |
Audient ID4 MKII |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Audient 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Audient.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Audient ID4 MKII
Усі ціни 6 →Аудіоінтерфейс Audient iD4 MKII | 6 290 грн. |
Audient Audient iD4 mkII | 7 600 грн. |
Аудиоинтерфейс Audient ID4 MKII | 6 190 грн. |
Аудиоинтерфейс AUDIENT iD4 MKII | 6 270 грн. |
USB аудіоінтерфейс Audient iD4 MKII | 6 999 грн. |
Аудіоінтерфейс / звукова карта Audient ID4 mk2 | 7 290 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →