Аудіосистема Bose Portable Home Speaker
Відео 6Фото 17 |
Bose Portable Home Speaker
Тип:мінісистема
Кількість каналів:1.0
Інтерфейси:AirPlay 2, Wi-Fi 5 (802.11ac)
Габарити системи:192x119x104 мм
Вага:1.1 кг
Всі характеристики
Купити Bose Portable Home Speaker
Усі ціни 23 →Акустика Bose Portable Home Speaker (Triple Black) 829393-2100 | 21 199 грн. |
Портативна акустика Bose Portable Home Speaker Triple Black 829393-2100 | 21 190 грн. |
Портативна колонка Bose Portable Home Speaker Lux Silver (829393-2300) Por | 16 720 грн. |
Портативна колонка Bose Portable Home Speaker czarny | 18 901 грн. |
Bose Portable Home Speaker czarny | 18 440 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →