Всесезонна шина Austone SP-302 265/70 R16 112T
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Austone SP-302 265/70 R16 112T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Austone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Austone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Austone SP-302 265/70 R16 112T
Усі ціни 22 →Шина Austone ATHENA SP-302 265/70 R16 112T | 3 605 грн. |
Austone SP-302 265/70 R16 112T | 4 106 грн. |
Austone SP-302 265/70 R16 112T | 4 445 грн. |
Всесезонные шины Austone SP-302 265/70 R16 112T 1001177665 | 4 090 грн. |
Austone Athena SP-302 (265/70R16 112T) | 3 964 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →