Велосумка BRAVVOS QL-012 1.75 л
Відео 1Фото 3 |
BRAVVOS QL-012 |
|
Розмір відсіку під смартфон – 150 х 90 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BRAVVOS QL-012 1.75 л
Усі ціни 10 →BRAVVOS Велосумка на раму BRAVVOS QL-012, с отделением под смартфон, черно | 299 грн. |
Велосумка нарамна Bravvos QL-012 Black/Blue (BIB-017) BIB-017 | 322 грн. |
Велосумка нарамна Bravvos QL-012 Black/Blue (BIB-017) BIB-017 | 295 грн. |
Bravvos Велосумка нарамна Bravvos QL-012 Black/Yellow (BIB-016) BIB-016 | 295 грн. |
Велосумка на раму, з вiддiленням пiд смартфон BRAVVOS QL-012 | 296 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →