Намет Autohome Maggiolina Airlander Plus S (M-8226993)
Відео 16Фото 33 |
Autohome Maggiolina Airlander Plus S
2 -місний
66 кг
2 -місний 72 кг
Призначення:автомобільна
Кількість місць:2
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:вікно
Матеріал тенту:акрил
Вага:66 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Autohome Maggiolina Airlander Plus S
Усі ціни 7 →Туристичний намет Autohome Maggiolina Airlander Plus S M-8226993 | 225 477 грн. |
Autohome Maggiolina Airlander Plus S Carbon | 176 000 грн. |
Autohome Maggiolina Airlander Plus S Carbon | 180 400 грн. |
Autohome Maggiolina Airlander Plus S Carbon | 184 800 грн. |
Autohome Maggiolina Airlander Plus S Grey | 176 000 грн. |
Autohome Maggiolina Airlander Plus S Grey | 180 400 грн. |
Autohome Maggiolina Airlander Plus S Grey | 184 800 грн. |
Відеоогляди
Модификації Autohome Maggiolina Airlander Plus S
Ціни на Autohome Maggiolina Airlander Plus S |
---|---|---|---|---|
Autohome Maggiolina Airlander Plus S | від 176 000 грн. | 7 пропозицій | ||
Autohome Maggiolina Airlander Plus M | від 184 560 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →