Намет Totem Pop Up 2 (TTT-033)
Відео 1Фото 10 |
Двомісну трекінговий намет бренду Totem можна віднести до рішень початкового цінового сегмента. Вона є одношарової, що позитивно позначається на загальній вазі (близько 1.6 кг), але передбачає скромні показники вологозахисту (до 2000 мм водного стовпа) і схильність до появи конденсату. До головних фішок моделі відноситься система автоматичної установки. Так, склопластиковий каркас спочатку вшитий в поліестеровий тент, а намет Totem Pop Up 2 приймає форму напівбочки буквально без допомоги користувача — сама, відразу після вилучення з чохла.
Відповідно ні будь-яких похідних навичок, ні великих витрат часу для складання не потрібно. У спальну зону з розмірами по підлозі 205x140 см веде єдиний вхід, що закривається на блискавку і продубльований москітною сіткою. Вентиляційні отвори в тенті доповнені вітровим клапаном, який повинен захистити від попадання опадів в зону відпочинку. До сильних сторін моделі також слід віднести поліуретанове просочення тенту і наявність практичного поліетиленового днища з високими параметрами водонепроникності (10000 мм вод. ст.).
Купити Totem Pop Up 2
Усі ціни 10 →Двухместная палатка Totem Pop Up 2 (v2) (UTTT-033) 151076 | 1 985 грн. |
Намет автомат Totem Pop Up 2 (V2), UTTT-033 | 1 985 грн. |
Палатка Totem Pop Up 2 UTTT-033 | 1 985 грн. |
Намет Totem POP UP 2 ver.2 (TTT-033) | 1 984 грн. |
Намет Totem POP UP 2 ver.2 (UTTT-033) UTTT-033 | 1 984 грн. |