Стабілізатор напруги Awattom SNOPTSh-3.5 3500 Вт (11400)
Товар застарів 14 145 грн. Тип стабілізатора: симісторний; Вхідна напруга: 230 B (1 фаза); Потужність (Вт): 3500; Вхідна напруга (В): 80-304; Точність вихідної напруги (±), %: 5; Швидкість спрацьовування (мс): 20; ККД (%): 95; Габарити (мм): 260х460x240; Вага (кг): 24; |
Awattom SNOPTSh-3.5 3500 Вт
Тип:симісторний
Потужність:активна 3500 Вт
Вхідна напруга:80-304 В
КПД:95 %
Точність на виході (±):5 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Awattom SNOPTSh-3.5:
- Режим Байпас
Модификації Awattom SNOPTSh-3.5
Ціни на Awattom SNOPTSh-3.5 |
---|---|---|---|---|
Awattom SNOPTSh-8.8 8800 Вт | від 21 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Awattom SNOPTSh-11.0 11000 Вт | від 26 100 грн. | 3 пропозиції | ||
Awattom SNOPTSh-13.8 13800 Вт | від 32 700 грн. | 3 пропозиції |