Стабілізатор напруги Awattom SNOPTSh-13.8 13800 Вт (11406)
Awattom SNOPTSh-13.8 13800 Вт
Тип:симісторний
Потужність:активна 13800 Вт
Вхідна напруга:80-304 В
КПД:95 %
Точність на виході (±):5 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Awattom SNOPTSh-13.8 13800 Вт
Стабилизатор Awattom СНОПТ 13,8 кВт (Ш) 00-00009659 | 42 450 грн. |
Стабілізатор напруги Awattom СНОПТ 13,8 кВт (Ш) | 42 450 грн. |
Стабілізатор напруги Прочан Awattom СНОПТ 13.8 кВт (Ш) | 32 700 грн. |
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Awattom SNOPTSh-13.8:
- Режим Байпас
Модификації Awattom SNOPTSh-13.8
Ціни на Awattom SNOPTSh-13.8 |
---|---|---|---|---|
Awattom SNOPTSh-8.8 8800 Вт | від 21 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Awattom SNOPTSh-11.0 11000 Вт | від 26 100 грн. | 2 пропозиції | ||
Awattom SNOPTSh-13.8 13800 Вт | від 32 700 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →