Стабілізатор напруги Awattom SNOPTSh-0.5 500 Вт
Awattom SNOPTSh-0.5 500 Вт
Тип:симісторний
Потужність:активна 500 Вт
Вхідна напруга:80-304 В
КПД:95 %
Точність на виході (±):5 %
Розетки:з заземленням
Охолодження:пасивне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Awattom SNOPTSh-0.5 500 Вт
Стабилизатор Awattom СНОПТ 500(Ш) 00-00009651 | 7 500 грн. |
Стабілізатор напруги Awattom СНОПТ 500 (Ш) | 7 500 грн. |
Стабілізатор напруги Прочан Awattom СНОПТ (Ш) - 0,5 | 7 500 грн. |
Модификації Awattom SNOPTSh-0.5
Ціни на Awattom SNOPTSh-0.5 |
---|---|---|---|---|
Awattom SNOPTSh-0.5 500 Вт | від 7 500 грн. | 3 пропозиції | ||
Awattom SNOPTSh-1.0 1000 Вт | від 8 400 грн. | 1 пропозиція | ||
Awattom SNOPTSh-2.2 2200 Вт | від 10 200 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →