Стабілізатор напруги Ukrtehnologija Optimum+ 5000 LV 5 кВА
Фото 3 |
Ukrtehnologija Optimum+ 5000 LV 5 кВА
Тип:симісторний
Потужність:5 кВА
Вхідна напруга:60-227 В
Точність на виході (±):5 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Ukrtehnologija Optimum+ 5000 LV 5 кВА
Стабілізатор напруги Укртехнологія НСН-5000 Optimum LV | 14 949 грн. |
Укртехнологія OPTIMUM 5000 LV | 14 874 грн. |
Стабілізатор напруги Укртехнологія Optimum НСН-5000 LV+ (25А) | 15 800 грн. |
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Ukrtehnologija Optimum+ 5000 LV:
- Режим Байпас
- Кількість ступенів стабілізації – 12
- Номінальні вхідні напруги – 97-225 В
- Модель OPTIMUM+ 5000 — діапазон вхідної напруги – 60-262 В, номінальні вхідні напруги – 120-250 В
- Модель OPTIMUM+ 5000 LV — діапазон вхідної напруги – 60-227 В, номінальні вхідні напруги – 97-225 В
- Модель OPTIMUM+ 5000 HV — діапазон вхідної напруги – 60-299 В, номінальні вхідні напруги – 165-295 В
Модификації Ukrtehnologija Optimum+ 5000 LV
Ціни на Ukrtehnologija Optimum+ 5000 LV |
---|---|---|---|---|
Ukrtehnologija Optimum+ 5000 LV 5 кВА | від 14 874 грн. | 4 пропозиції | ||
Ukrtehnologija Optimum+ 7500 LV 7.5 кВА | від 16 253 грн. | 5 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Optimum+ 9000 LV 9 кВА | від 17 238 грн. | 4 пропозиції | ||
Ukrtehnologija Optimum+ 12000 LV 12 кВА | від 21 573 грн. | 6 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Optimum+ 15000 LV 15 кВА | від 31 817 грн. | 5 пропозицій | ||
Ukrtehnologija Optimum+ 20000 LV 20 кВА | від 33 689 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →