Стабілізатор напруги Awattom SNOPTSh-27.5 27500 Вт (11409)
Awattom SNOPTSh-27.5 27500 Вт
Тип:симісторний
Потужність:активна 27500 Вт
Вхідна напруга:80-304 В
КПД:95 %
Точність на виході (±):5 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Awattom SNOPTSh-27.5 27500 Вт
Стабилизатор Awattom СНОПТ 27,5 кВт (Ш) 00-00009662 | 65 550 грн. |
Стабілізатор напруги Awattom СНОПТ 27,5 кВт (Ш) | 65 550 грн. |
Стабілізатор напруги Прочан Awattom СНОПТ 27,5 кВт (Ш) | 50 550 грн. |
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Awattom SNOPTSh-27.5:
- Режим Байпас
Модификації Awattom SNOPTSh-27.5
Ціни на Awattom SNOPTSh-27.5 |
---|---|---|---|---|
Awattom SNOPTSh-17.6 17600 Вт | від 44 100 грн. | 3 пропозиції | ||
Awattom SNOPTSh-22.0 22000 Вт | від 46 500 грн. | 2 пропозиції | ||
Awattom SNOPTSh-27.5 27500 Вт | від 50 550 грн. | 3 пропозиції | ||
Awattom SNOPTSh-35.0 35000 Вт | від 80 700 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →