Стабілізатор напруги Awattom New Silver-4.4 4400 Вт (NS4)
Фото 5 |
Awattom New Silver-4.4 4400 Вт
Тип:симісторний
Потужність:активна 4400 Вт
Вхідна напруга:141 – 285 В
КПД:95 %
Точність на виході (±):4 %
Охолодження:активне
Установка:настінний
Горизонтальне/вертикальне встановлення.
Всі характеристики
Купити Awattom New Silver-4.4 4400 Вт
Стабилизатор Awattom New Silver 4,4 00-00009630 | 12 150 грн. |
Стабілізатор напруги Awattom New Silver 4,4 | 12 150 грн. |
Стабилизатор напряжения симисторный повышенной точности Прочан СНОПТ 4,4 к | 12 150 грн. |
Стабілізатор напруги Прочан Awattom New Silver 4,4 кВт | 12 150 грн. |
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Awattom New Silver-4.4:
- Кількість ступенів стабілізації — 8
Модификації Awattom New Silver-4.4
Ціни на Awattom New Silver-4.4 |
---|---|---|---|---|
Awattom New Silver-3.5 3500 Вт | від 11 550 грн. | 2 пропозиції | ||
Awattom New Silver-4.4 4400 Вт | від 12 150 грн. | 4 пропозиції | ||
Awattom New Silver-5.5 5500 Вт | від 12 750 грн. | 4 пропозиції | ||
Awattom New Silver-7.0 7000 Вт | від 13 950 грн. | 2 пропозиції | ||
Awattom New Silver-8.8 8800 Вт | від 14 850 грн. | 4 пропозиції | ||
Awattom New Silver-11.0 11000 Вт | від 23 550 грн. | 2 пропозиції | ||
Awattom New Silver-13.8 13800 Вт | від 24 600 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →