Стабілізатор напруги Awattom SNOPTSh-8.8 8800 Вт (11404)
Awattom SNOPTSh-8.8 8800 Вт
Тип:симісторний
Потужність:активна 8800 Вт
Вхідна напруга:80-304 В
КПД:95 %
Точність на виході (±):5 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Awattom SNOPTSh-8.8 8800 Вт
Стабилизатор Awattom СНОПТ 8,8 кВт (Ш) 00-00007630 | 27 300 грн. |
Стабілізатор напруги Awattom СНОПТ 8,8 кВт (Ш) | 27 300 грн. |
Стабілізатор напруги Прочан Awattom СНОПТ 8.8 кВт (Ш) | 21 000 грн. |
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Awattom SNOPTSh-8.8:
- Режим Байпас
Модификації Awattom SNOPTSh-8.8
Ціни на Awattom SNOPTSh-8.8 |
---|---|---|---|---|
Awattom SNOPTSh-8.8 8800 Вт | від 21 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Awattom SNOPTSh-11.0 11000 Вт | від 26 100 грн. | 2 пропозиції | ||
Awattom SNOPTSh-13.8 13800 Вт | від 32 700 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →