Витяжний вентилятор Awenta Silent KWS125
Модифікації Awenta Silent 6
Характеристики
Awenta Silent KWS125 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Awenta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Awenta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Awenta Silent KWS125
Сортувати
Awenta Awenta System+ Silent KWS125 | 1 305 грн. |
Витяжний вентилятор Awenta KWS 125 PI inside під плитку | 1 520 грн. |
Awenta Awenta System+ Silent KWS125-PEB125 | 1 587 грн. |
Awenta Awenta System+ Silent KWS125-PET125 | 1 658 грн. |
Awenta Awenta System+ Silent KWS125-PI125 | 1 587 грн. |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Рекомендуємо