Витяжний вентилятор VENTS X 125
Відео 19Фото 3 |
Модифікації VENTS X 25
Характеристики
VENTS 125 X |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора VENTS 125 X:
- Вага — 0.75 кг
- Споживання струму — 0.1 A
- Модель 125 X — двигун без кулькових підшипників
- Модель 125 X L — двигун на підшипниках
Де купити VENTS X 125
Колір:
Сортувати
Вентс Вентс 125 Х V0000217946 | 1 961 грн. |
Вытяжной вентилятор Vents 125 Х алюм. мат. | 2 238 грн. |
Вытяжной вентилятор Вентс 125 Х | 1 961 грн. |
Осьової декоративний вентилятор Vents 125 Х алюміній лакований 0000217948 | 2 237 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 125 Х | 1 961 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо