Верхній душ Axor LampShower 275 26031000
Фото 13 |
Axor LampShower 275 26031000 |
|
Верхній душ з LED-лампою підсвічування. Знімних душовий диск для легкого очищення. Регульований кут нахилу верхнього душу. Колірна температура лампи: 2700 K. Клас енергоефективності: A+
Трансформатор для прихованого монтажу: 12 V, 18 Вт (напруга на вході: 100 – 240 В, 50 – 60 Гц).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Axor LampShower 275 26031000
Axor Lamp Shower Душ верхній з лампою (шліфований нікель) 26031000 (brushe | 150 931 грн. |
Hansgrohe Axor LampShower Nendo 26031000 | 68 040 грн. |
Hansgrohe Axor LampShower Nendo 26031000 | 69 741 грн. |
Hansgrohe Axor LampShower Nendo 26031000 | 71 442 грн. |
Axor Lamp Shower Душ верхній з лампою (кол.білий) 26031000 (weiss) | 150 931 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →