Душова система Axor Montreux 16572000
Фото 7 |
Axor Montreux 16572000 |
|
Підходить для проточних водонагрівачів. Регульований обмежувач температури гарячої води. Термостат Axor Montreux.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Axor Montreux 16572000
Душова система Axor Montreux Showerpipe 240 1jet 16572000 | 103 291 грн. |
Hansgrohe Axor Montreux 1jet chrom 16572000 | 85 280 грн. |
Hansgrohe Axor Montreux 1jet chrom 16572000 | 87 412 грн. |
Hansgrohe Axor Montreux 1jet chrom 16572000 | 89 544 грн. |
Душова колона з термостатом і верхнім душем AXOR Montreux (16572000) | 132 281 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →