Верхній душ Axor Shower Solutions 35310000
Фото 16 |
Axor Shower Solutions 35310000 238 мм300 мм |
|
Різьбове з'єднання-1/2".
Додатково потрібна прихована монтажна частина (арт. 35361180).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Axor Shower Solutions 35310000
Верхній душ 250/250 2jet, з утримувачем Axor 35310000 | 39 600 грн. |
Hansgrohe Axor MyEdition 35310000 | 58 560 грн. |
Hansgrohe Axor MyEdition 35310000 | 60 024 грн. |
Hansgrohe Axor MyEdition 35310000 | 61 488 грн. |
Верхній душ Axor Showersolutions 240х240 2jet з власником, хром (35310000) | 76 651 грн. |
Модификації Axor Shower Solutions 35310000
Ціни на Axor Shower Solutions 35310000 |
---|---|---|---|---|
Axor Shower Solutions 35310000 | від 39 600 грн. | 5 пропозицій | ||
Axor Shower Solutions 35318000 | від 68 040 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →