Верхній душ Hansgrohe Rainfinity 250 26232000
Відео 2Фото 7 |
Hansgrohe Rainfinity 250 26232000 250 мм360 мм |
|
Управління трьома типами струменів здійснюється за допомогою трьох вентилів або одного перемикаючого вентиля з трьома відгалуженнями
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Rainfinity 250 26232000
Усі ціни 39 →Верхній душ Ø 250 мм Hansgrohe Rainfinity, 3 типи струменя (колір - білий | 50 000 грн. |
Верхній душ Ø 250 мм Hansgrohe Rainfinity, 3 типи струменя (колір - хром) | 59 432 грн. |
Верхній душ із кронштейном HANSGROHE RAINFINITY 250мм латунний хром 262320 | 60 324 грн. |
Верхній душ Hansgrohe RAINFINITY 250 білий матовий (26232700) 26232700 | 78 412 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe RAINFINITY верхній душ 250 3jet з настінним тримачем - | 40 719 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Hansgrohe Rainfinity 250 26232000
Ціни на Hansgrohe Rainfinity 250 26232000 |
---|---|---|---|---|
Hansgrohe Rainfinity 250 26232000 | від 40 000 грн. | 39 пропозицій | ||
Hansgrohe Rainfinity 360 26234000 | від 38 000 грн. | 74 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →