від 35 902 грн.для біде, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 59 мм, глибина 111 мм
від 8 030 грн.лійка: 68 мм, режимів 2, комплект: ручний душ (душова лійка)
від 62 328 грн.для ванни, для прийняття душу, термостатичний, без душової лійки, вбудований
від 19 186 грн.вбудовується, душовий гарнітур, лійка: 68 мм, режимів 2, комплект: ручний душ (душова лійка), шланг, кріплення ручного душу
від 110 079 грн.для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, окремостоячий, струмінь: висота 220 мм, глибина 125 мм, каскадний вилив, Німеччина, гарантія 5 років
від 4 958 грн.лійка: 68 мм, режимів 1, комплект: ручний душ (душова лійка)
від 117 959 грн.для ванни, для прийняття душу, одноважільний, підлоговий, струмінь: висота 741 мм, глибина 156 мм
від 23 415 грн.душовий гарнітур, лійка: 70 мм, режимів 2, комплект: ручний душ (душова лійка), стійка, шланг, кріплення ручного душу
від 95 559 грн.для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 141 мм, глибина 125 мм, каскадний вилив, Німеччина, гарантія 5 років
від 15 662 грн.душовий гарнітур, лійка: 70 мм, режимів 1, комплект: ручний душ (душова лійка), стійка, шланг, кріплення ручного душу
від 10 056 грн.лійка: 68 мм, режимів 2, комплект: ручний душ (душова лійка)
від 11 880 грн.для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 95 мм, глибина 103 мм
від 98 859 грн.для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 141 мм, глибина 125 мм, каскадний вилив, Німеччина, гарантія 5 років
від 35 915 грн.для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 74 мм, глибина 106 мм
від 37 670 грн.для кухні, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 300 мм, глибина 216 мм