Змішувач Axor Starck 10001000
Фото 18 |
Axor Starck 10001000 |
|
Підходить для роботи з проточним водонагрівачем
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Axor Starck 10001000
Усі ціни 7 →Змішувач для раковини з донним клапаном Axor Starck хром 10001000 | 11 900 грн. |
Змішувач для раковини однозахватний HANSGROHE AXOR Starck хром латунь з до | 15 019 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe Axor Starck (10001000) 10001000 | 15 019 грн. |
Hansgrohe Axor Starck Classic 10001000 | 10 520 грн. |
Hansgrohe Axor Starck Classic 10001000 | 10 783 грн. |
Hansgrohe Axor Starck Classic 10001000 | 11 046 грн. |
Змішувач для раковини однозахватний HANSGROHE AXOR Starck хром латунь з до | 15 019 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →