Змішувач Axor Citterio 39018000
Axor Citterio 39018000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Axor Citterio 39018000
Усі ціни 8 →Змішувач для раковини з джойстиком Hansgrohe Axor Citterio 39018000 | 19 091 грн. |
Змішувач для умивальника Axor CITTERIO 112 мм, з донним клапаном, хром 390 | 32 604 грн. |
Змішувач для умивальника Axor Citterio 110 з донним клапаном, chrome (3901 | 35 567 грн. |
Hansgrohe Axor Citterio 39018000 | 24 120 грн. |
Hansgrohe Axor Citterio 39018000 | 24 723 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості змішувача Axor Citterio 39018000:
- Підходить для роботи з проточним водонагрівачем
РекомендуємоПорівняти в таблиці →