Змішувач Axor Citterio M 34822000
Фото 14 |
Axor Citterio M 34822000 |
|
Регулювання кута повороту виливу на два рівні: 110° або 150°. Регульоване обмеження температури води. Підходить для проточних водонагрівачів. Клапан зворотного струму води.
MagFit-магнітна система кріплення висувного виливу. Фіксована душова струмінь, автоматичне перемикання струменя в вихідний режим.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Axor Citterio M 34822000
Усі ціни 14 →Змішувач для кухні з висувною лійкою Hansgrohe Axor Starck одноважільний 3 | 24 221 грн. |
Axor Citterio M Złoty 34822990 | 37 040 грн. |
Axor Citterio M Złoty Szczotkowany 34822250 | 37 966 грн. |
Axor Citterio M Złoty 34822990 | 38 892 грн. |
Змішувач для кухні з висувною лійкою Hansgrohe Axor Citterio M на два отво | 32 777 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →