Моторне мастило Shell Helix Ultra 5W-40 4 л
Відео 28Фото 2 |
Shell Helix Ultra 5W-40 4L |
|
Олія з серії Ultra, розроблене, згідно з даними виробника, для високоефективних бензинових двигунів з прямим вприскуванням, рециркуляцією та каталізаторами; однак може використовуватися і в дизельних. За типом належить до синтетичних, призначене для легкових авто. Однією з особливостей марки є підвищена ефективність очищення від відкладень — завдяки технології активних мийних присадок. Крім того, масло має великий набір допусків від автовиробників — всього 6, включаючи BMW, Mercedes-Benz і Peugeot Citroen.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shell Helix Ultra 5W-40 4 л
Усі ціни 39 →Shell Helix Ultra SAE 5W-40 SN/CF (4л) | 3 080 грн. |
Моторне масло Shel Helix Ultra 5W-40 4л доставка укрпоштою 0 грн | 1 193 грн. |
Моторное масло Shell Helix Ultra 5W-40 (4л.) 550040562 | 1 559 грн. |
Моторное масло Shell Helix Ultra 5W-40 4л | 1 495 грн. |
Олива моторна Shell Helix Ultra SAE 5W-40, 4л (4107152) | 1 488 грн. |
ще 20 пропозицій
1 0 2 11 |
HYUNDAI TUCSON бензин 2,0 4WD МКП. Користуюсь 6 років. На цій машині іншого не використав та експериментувати бажання немає. Відмінний запуск у морози, не вигоряє (від заміни до заміни масло не долив), двигун працює рівно, тихо-без сторонніх шумів. Чудове співвідношення ціна-якість. Чи не виявив. користуюся Shell Helix Ultra 5W-40 4L більше року |
Хороша олія, користуюся вже кілька років, залила її після іншого бренду, тієї ж в'язкості.
перше враження - двигун став трохи тихіше працювати (туксон 2.0 бенз з гбо), на чад йде менше хороша олія за такі гроші, експертиза на оілклуб показала дуже гідні характеристики в'язкість на холодну трохи гіршу, ніж у аналогів конкурентів. користуюся Shell Helix Ultra 5W-40 4L більше року |
Взагалі то мені на заміну по пробігу приблизно треба було їхати у серпні чи може навіть у вересні. Але побачивши, що цей шелл зараз продають з хорошим дисконтом, тому чому б не взяти, все одно треба буде. Каністра така ж як і попередня, QR код наліпка є, все як треба. Добре, що в Шелл зробили адекватну захист на упаковці від підробок, хоча б є впевненість що ти купуєш. якість
ціна по акції німа Ярослав Новиков: користуюся Shell Helix Ultra 5W-40 5L більше року |
Показано 3 з 15 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Shell Helix Ultra 5W-40
Ціни на Shell Helix Ultra 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Shell Helix Ultra 5W-40 1 л | від 278 грн. | 32 пропозиції | ||
Shell Helix Ultra 5W-40 4 л | від 1 118 грн. | 39 пропозицій | ||
Shell Helix Ultra 5W-40 5 л | від 1 495 грн. | 13 пропозицій |