Корпус AZZA Celesta CSAZ-340 чорний
Відео 3Фото 4 |
AZZA Celesta CSAZ-340 чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":4 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити AZZA Celesta CSAZ-340 чорний
Усі ціни 20 →Корпус Azza Celesta Black (CSAZ-340F) | 2 275 грн. |
Корпус Azza Celesta Black (CSAZ-340F) | 2 275 грн. |
Корпус Azza CELESTA (CSAZ-340F) CSAZ-340F | 2 199 грн. |
AZZA Celesta Black (CSAZ-340F) | 2 390 грн. |
AZZA ATX W/O PSU CELESTA CSAZ-340F | 2 499 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →