Блок живлення Chieftec Polaris PPS-550FC
Відео 4Фото 5 |
Chieftec Polaris PPS-550FC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chieftec Polaris PPS-550FC
Усі ціни 38 →CHIEFTEC Polaris 550W (PPS-550FC) PPS-550FC | 3 824 грн. |
Блок живлення Chieftec 550W Polaris (PPS-550FC) | 3 594 грн. |
Блок питания Chieftec 550W Polaris (PPS-550FC) | 3 594 грн. |
Блок живлення Chieftec Polaris 550W (PPS-550FC) Polaris 550W (PPS-550FC) | 3 608 грн. |
БП 550W Chieftec POLARIS PPS-550FC, 120 мм, 80+ GOLD, Cable management, re | 3 625 грн. |
ще 20 пропозицій
1 0 1 3 |
(750w)вже як рік користуюсь все добре ніяких нарікань немає бравши запасом комп бере десь 450-500w В українських умовах із раптовими виключеннями світла блок не зітхнув++ незамічено |
якщо знайдете за нормальну ціну, то купуйте тихий, модульний, коштував своїх грошей (зараз не варто) складно зробити кабель-менеджмент і за товщини проводів, розмір самого блоку, раніше коштував 4000 грн. зараз коштує 6000 грн. максим тищенко: користуюся Chieftec PPS-1050FC більше року |
Не працює, лол на жаль, нема з його мінусом НЕ працює, чи потрапив брак чи що, але система з ним ЗАГАЛЬНО не подає ознак життя. Змінюю блок живлення на старий - все працює як годинник, а цей ставлю - труп. Валерій: користуюся Chieftec PPS-850FC менше місяця |
Показано 3 з 5 відгуків
ще 2 відгуки
Pavel
22 серпня 2020, 12:38
Пойдет ли на серверную мать? #
Материнка 2ух процессорная Supermicro x8dtl-if. На оба cpu нужно по 8pin. Безопасно ли будет заводиться на этом блоке, учитывая, что 8+8 реализованы на одном "шлейфе"?
28 лютого 2023, 10:55
Хватит ли #
подойдет ли под сборку: Asus TUF GAMING B450-PLUS II + ryzen 5600x + 32 гб Kingston Fury + rtx3050 + 4 куллера?
22 листопада 2022, 18:31
Хвати проводов запитать проц (8+8пин)+карту 8+8+8пин? #
Показано 3 із 23 запитань
ще 15 запитань
Відеоогляди
Модификації Chieftec Polaris
Ціни на Chieftec Polaris |
---|---|---|---|---|
Chieftec Polaris PPS-550FC | від 3 477 грн. | 38 пропозицій | ||
Chieftec Polaris PPS-650FC | від 3 434 грн. | 64 пропозиції | ||
Chieftec Polaris PPS-750FC | від 3 659 грн. | 71 пропозиція | ||
Chieftec Polaris PPS-850FC | від 4 544 грн. | 47 пропозицій | ||
Chieftec Polaris PPS-1050FC | від 6 288 грн. | 44 пропозиції | ||
Chieftec Polaris PPS-1250FC | від 7 449 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →