Блок живлення Gamemax VP Gamer VP-600
Фото 10 |
Gamemax VP Gamer VP-600 2020 рікVP Gamer |
|
Недорогий комп'ютерний блок живлення середньої потужності (600 Вт) з базовим набором кабельних ліній, що несуть, пасивною корекцією фактора потужності та базовим сертифікатом якості 80+. Позиціонується як продукт базової цінової категорії, призначений для живлення багатоцільових домашніх ПК та бюджетних ігрових систем, які оснащені відеокартами з типовим енергоспоживанням до 200 Вт.
Може успішно працювати в офісних робочих станціях. Основою Gamemax VP-600 стала надійна та перевірена часом апаратна платформа з традиційною схемотехнікою, що використовує принцип групової стабілізації напруги. Сертифікат 80+ підтверджує високу ефективність та економію електроенергії, що є важливим параметром для користувачів, які цінують економію електроенергії. Gamemax VP-600 також оснащений якісними елементами та алюмінієвими радіаторами, що дозволяє блоку живлення без проблем видавати до 480 Вт потужності за доступних 600 Вт.
Для забезпечення оптимальної температури всередині блоку живлення використовується 120 мм керований вентилятор з широкою крильчаткою спеціального профілю. Інтелектуальний контроль швидкості обертання вентилятора дозволяє мінімізувати гучність активної системи охолодження. Якщо увімкнути режим ECO, відведення тепла буде здійснюватися лише за рахунок вбудованого теплообмінника. Gamemax VP-600 також обладнаний подвійним роз'ємом PCI-E 8 pin, що дозволяє забезпечити живленням відразу дві відеокарти. При цьому блок живлення має вдосконалену систему захисту, включаючи захист від перевантажень, короткого замикання та перенапруги, забезпечуючи надійність та безпеку вашої системи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gamemax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gamemax.
Купити Gamemax VP Gamer VP-600
Усі ціни 33 →Блок живлення GameMax VP-600 | 1 807 грн. |
Блок питания GameMax VP-600 | 1 807 грн. |
Блок живлення Gamemax 600W (VP-600) | 1 986 грн. |
Gamemax 600W VP-600 | 1 749 грн. |
Блок питания GameMax VP-600 | 1 806 грн. |
Процессор Ryzen 5 3600
Видеокарта rtx 2060 ti 12g?
Модификації Gamemax VP Gamer
Ціни на Gamemax VP Gamer |
---|---|---|---|---|
Gamemax VP Gamer VP-350 | від 1 013 грн. | 38 пропозицій | ||
Gamemax VP Gamer VP-450 | від 1 203 грн. | 42 пропозиції | ||
Gamemax VP Gamer VP-500 | від 1 663 грн. | 1 пропозиція | ||
Gamemax VP Gamer VP-600 | від 1 499 грн. | 33 пропозиції | ||
Gamemax VP Gamer VP-700 | від 1 833 грн. | 38 пропозицій | ||
Gamemax VP Gamer VP-800 | від 1 947 грн. | 1 пропозиція |