Блок живлення AZZA PSAZ ATX 3.0 Gold PSAZ-850G ATX3.0
Фото 5 |
AZZA PSAZ ATX 3.0 Gold PSAZ-850G ATX3.0 750 Вт850 Вт |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AZZA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AZZA.
Купити AZZA PSAZ ATX 3.0 Gold PSAZ-850G ATX3.0
Усі ціни 27 →Azza ATX3.0 850W Gold (PSAZ-850G ATX3.0) PSAZ-850G ATX3.0 | 4 699 грн. |
Блок живлення Azza 850W (PSAZ-850G ATX3.0) | 4 302 грн. |
Блок питания Azza 850W (PSAZ-850G ATX3.0) | 4 302 грн. |
Блок живлення Azza 850W (PSAZ-850G ATX3.0) | 4 744 грн. |
Блок питания Azza 850W (PSAZ-850G ATX3.0) PSAZ-850G ATX3.0 | 4 115 грн. |
Компактний та модульний
AZZA PSAZ-850G ATX3.0 - блок живлення потужністю 850 Вт у компактному корпусі довжиною всього 15 см. І це з урахуванням повністю модульної конструкції: абсолютно всі кабелі від'єднуються, щоб залишити лише потрібні для конкретної конфігурації ПК. Вміє працювати БЖ у широкому діапазоні вхідної напруги 100 – 240 В.
Для флагманської видюхи
Приналежність до прогресивного стандарту ATX 3.0 означає наявність посиленого 16-пінового кабелю живлення відеокарти. По ньому може передаватися цілих 600 Вт електроенергії, чого достатньо навіть для флагманської GeForce RTX 4090 у режимі розгону. Є і традиційні 6+2-пінові кабелі для бюджетних або застарілих відеокарт.
Напівпасивне охолодження
Коефіцієнт корисної дії БЖ досягає 92%, за що нагороджений офіційним сертифікатом енергоефективності 80 PLUS Gold. Простіше кажучи, лише мала частина електрики перетворюється на побічне тепло. Вентилятор дуже тихий, а кнопкою Eco Fan Control можна активувати напівпасивне охолодження. Реалізовано всі можливі рівні електрозахисту: від короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження та перегріву.
Модификації AZZA PSAZ ATX 3.0 Gold
Ціни на AZZA PSAZ ATX 3.0 Gold |
---|---|---|---|---|
AZZA PSAZ ATX 3.0 Gold PSAZ-750G ATX3.0 | від 3 546 грн. | 26 пропозицій | ||
AZZA PSAZ ATX 3.0 Gold PSAZ-850G ATX3.0 | від 4 115 грн. | 27 пропозицій |