Блок живлення Gigabyte P-Series 2020 P850GM
Відео 5Фото 7 |
Gigabyte P-Series 2020 P850GM 2021 рік80+ Gold 450 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ Bronze 550 Вт 24+8 (4+4) pin 80+ Bronze 750 Вт 24+8+8(4+4) pin 80+ Gold 850 Вт 24+8+8(4+4) pin 80+ Gold |
|
Універсальний модульний комп'ютерний блок живлення вражаючої потужності (850 Вт) для високопродуктивних ігрових ПК, оснащених топовими геймерськими відеокартами. Завдяки сучасним технологічним рішенням та застосуванню передової елементної бази, такий блок може віддавати до 99% потужність по лінії +12V. Здатний забезпечувати стабільне енергопостачання флагманських моделей процесорів і «ненажерливих» відеокарт.
Повністю відповідає стандарту ATX 2.31 і може встановлюватись у будь-який стандартний корпус. Модульна система кабель-менеджменту дозволяє підключати тільки ті кабелі, які потрібні, що дає можливість оптимізувати циркуляцію повітряних потоків. Підтримує одночасне підключення до чотирьох відеокарт (чотири роз'єми 6+2pin), що важливо для майнінгу. Блок живлення Gigabyte P-Series P850GM побудований на надійній апаратній платформі із сучасною схемотехнікою (роздільна стабілізація з резонансним LLC, DC-DC перетворювачі) та показує відмінну енергоефективність, що відповідає рівню 80 Plus Gold. Забезпечує відмінну стабілізацію вихідної напруги. При малих навантаженнях (до 170 Вт) кулер системи охолодження зупиняється, а блок живлення охолоджується за рахунок пасивної природної конвекції. Вентилятор із гідравлічним підшипником (HYB) гарантує хорошу продуктивність за низького рівня шуму.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Купити Gigabyte P-Series 2020 P850GM
Усі ціни 60 →Gigabyte P850GM 850W (GP-P850GM) GP-P850GM | 4 299 грн. |
Блок живлення GIGABYTE P850GM GP-P850GM | 4 299 грн. |
Блок живлення Gigabyte P850GM 850W (GP-P850GM) | 4 019 грн. |
Блок живлення Gigabyte 850W (P850GM) | 4 055 грн. |
Блок питания Gigabyte 850W (P850GM) | 4 055 грн. |
3 1 1 4 |
Норм блок живлення, навантаження тримає спокійно, дуже понравилася функція фанстоп, дуже тихо. НО, дуже важлива інформація: якщо підключати в підовжувач (або просто розетку) без заземлення, то під час роботи постійний шум (тріск-шелест) Тиха робота Не дуже привабливі та непослухові дроти в комплекті Євгеній Стадник: користуюся Gigabyte P750GM менше місяця |
Відпрацював Максим 1,5 роки та здав за гарантією. Повернення грошей. Dota 2: користуюся Gigabyte P1000GM більше року |
P1000GM Немає Не раджу. Свистить при роботі, знаходиться поруч неможливо, через якийсь час просто починає боліти голова. Двічі відправляв до сервісного центру, через магазин, двічі повернули з позначкою, що несправність не підтверджена, хоча навіть їм на пошту кидав аудіозапис зі свистом блоку живлення. Таке відчуття, що вони його навіть не підключали. Сервісний центр MTI. І це єдиний сервісний центр, який офіційно може дати вам акт про несправність продукції Гігабайт, без нього ви не повернете ні обмін оформити не можете. Подумайте добре при виборі продукції цієї компанії за будь-якого браку відповідальності нуль. Навіть на офіційному сайті Гігабайт, відмовляються всім чим завгодно, тільки б не брати відповідальність на себе! Всім удачі та хороших покупок! Саня Иванов: користуюся Gigabyte P1000GM менше місяця |
Модификації Gigabyte P-Series 2020
Ціни на Gigabyte P-Series 2020 |
---|---|---|---|---|
Gigabyte P-Series 2020 P450B | від 1 743 грн. | 36 пропозицій | ||
Gigabyte P-Series 2020 P550B | від 1 935 грн. | 65 пропозицій | ||
Gigabyte P-Series 2020 P750GM | від 3 119 грн. | 58 пропозицій | ||
Gigabyte P-Series 2020 P850GM | від 3 529 грн. | 60 пропозицій |