Блок живлення Gamemax GX Rampage GX-1050 Pro BK
Фото 9 |
Gamemax GX Rampage GX-1050 Pro BK |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gamemax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gamemax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gamemax GX Rampage GX-1050 Pro BK
Усі ціни 29 →GAMEMAX GX-1050 PRO 1050W PCIE5 (GX-1050 PRO BK) Black GX-1050 PRO BK | 4 784 грн. |
Блок живлення GameMax GX-1050 Pro Bk | 4 784 грн. |
Блок питания GameMax GX-1050 Pro Bk | 4 784 грн. |
Блок питания ATX 1050W, 80+ Platinum ,fan 135mm,full modularOTP, OCP, SCP, | 4 784 грн. |
Блок живлення GameMax GX-1050 Pro Black (GX-1050 PRO BK (ATX3.0 PCIe5.0)) | 4 239 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Gamemax GX Rampage
Ціни на Gamemax GX Rampage |
---|---|---|---|---|
Gamemax GX Rampage GX-850 Pro WT | від 3 645 грн. | 19 пропозицій | ||
Gamemax GX Rampage GX-850 Pro BK | від 3 603 грн. | 33 пропозиції | ||
Gamemax GX Rampage GX-1050 Pro WT | від 4 379 грн. | 25 пропозицій | ||
Gamemax GX Rampage GX-1050 Pro BK | від 4 239 грн. | 30 пропозицій | ||
Gamemax GX Rampage GX-1250 Pro WT | від 4 749 грн. | 26 пропозицій | ||
Gamemax GX Rampage GX-1250 Pro BK | від 4 699 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →