Навушники
B&W PI5 S2
Відео 4Фото 20 |
B&W PI5 S2 |
|
Активне шумозаглушення. Компактні розміри, тривалий час автономної роботи (з кейсом).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог B&W 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі B&W.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити B&W PI5 S2
Усі ціни 41 →Навушники Bowers & Wilkins PI5 S2 (Cloud Grey) PI5S2CG | 12 899 грн. |
Bowers & Wilkins Pi5 S2 Cloud Grey офіційна гарантія | 10 399 грн. |
Навушники Bowers & Wilkins PI5 S2 Cloud Grey | 10 959 грн. |
Безпровідні навушники Bowers & Wilkins Pi 5 S2 Storm Grey 243168 | 11 360 грн. |
Навушники TWS Bowers & Wilkins Pi5 S2 Storm Grey | 9 650 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →