Bang&Olufsen BeoPlay E8 3.0
Відео 6Фото 14 |
Bang&Olufsen BeoPlay E8 3.0 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bang&Olufsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bang&Olufsen.
Купити Bang&Olufsen BeoPlay E8 3.0
Усі ціни 23 →Навушники Bang & Olufsen Beoplay E8 3.0 Grey Mist (1648302) | 8 299 грн. |
Bang & Olufsen Beoplay E8 3.0 Black (1648300) | 6 500 грн. |
Наушники Bang & Olufsen Beoplay E8 3.0 Grey Mist (1648302) | 8 589 грн. |
Bang Olufsen Beoplay E8 3.0 (3nd Gen) Grey Mist | 8 405 грн. |
B&O Bang & Olufsen Beoplay E8 3.0 Grey Mist (1648302) Bang & Olufsen Beopl | 9 312 грн. |
Прагнення до досконалості
Простими TW-навушниками покупців сьогодні важко здивувати, але у спеців з датської компанії Bang & Olufsen знову вийшло. Не розпорошуючись на десятки моделей, вони планомірно допрацьовують одну й ту ж модель BeoPlay, щорічно випускаючи серйозні оновлення. Так третя версія датських навушників обзавелася бездротовим кейсом-зарядкою з портом USB-C, підтримкою Bluetooth 5.1, інтеграцією кодека aptX, який для багатьох чомусь став синонімом якісного звучання. Автономність збільшилася до 7 годин (раніше було 4), корпус тепер захищений від вологи стандартом IP54. І нарешті з'явилися вбудовані мікрофони, так що тепер перед нами не просто навушники, але й дуже дорога гарнітура. Сюди б активний шумодав і було б щастя.
Для вимогливих меломанів
Перше, з чого варто починати огляд на BeoPlay ― це звучання. Говоримо відразу, воно тут аудіофільське, безкомпромісне, хай-файне — вставте будь-яке улюблене слово. Промальовування середніх частот і деталізація верхів зроблені у кращих традиціях ізодинамічних навушників, коли звук витончено пливе по повітрю, не зустрічаючи ніяких перешкод. Повною мірою BeoPlay E8 3.0 розкривається при прослуховуванні різноманітних композицій з класним мастерингом і високоякісними першоджерелами. Наприклад, аудіофільська класика «The Dark Side of the Moon» від Pink Floyd розкривається настільки охоче, ніби це не затички у вуха, а комплексні ізодинамичні навушники. Мінус у тому, що така елітарність може заважати, якщо спуститися з небес на землю, запустити Spotify й увімкнути підлаштований під недорогі навушники альбом умовного 6ix9ine. Тоді замість насолоди від ретельно розкиданих деталей вуха починають страждати від сміття, яке випадково потрапляє в них і яке не прибрали під час зведення та мастерингу.
Зарядний кейс як твір мистецтва
У плані дизайну й управління змін найменше. BeoPlay E8 3.0 виглядають цікаво, але не особливо виділяються на тлі інших TW-навушників. А ось фірмовий кейс-зарядка з обробкою з натуральної рифленої шкіри виглядає здорово. Відкриваючи такий, чекаєш побачити там дорогі годинники чи запонки, а не навушники. З управлінням теж повний порядок, не дарма минулі версії нахвалювали в оглядах. Зроблено воно з розумом і відрізняється для правого й лівого каналу: наприклад, щоб запустити наступний трек, потрібно доторкнутися до правого навушника, а щоб повернутися до попереднього — до лівого. Якщо забудете список команд, їх можна підглянути в мобільному додатку. Сама сенсорна панель працює чітко й чутливо, без помилкових дотиків або необхідності барабанити по корпусу, щоб «достукатися» до навушників.