Ракетка для великого тенісу Babolat Boost Rafa
Фото 6 |
Babolat Boost Rafa |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Babolat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Babolat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Babolat Boost Rafa
Babolat Тенісна ракетка Babolat Boost Rafa CV Gr2, 121226/100 121226/100 | 5 447 грн. |
Ракетка Babolat Boost Rafa CV GR2 (121226/100) | 5 065 грн. |
Ракетка Babolat BOOST RAFA CV Gr2 121226/100 | 5 338 грн. |
Тенісна ракетка Babolat Boost RAFA 2022 (121226/100) | 3 799 грн. |
Ракетка Babolat BOOST RAFA CV Gr2 з чохол | 5 470 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →