Ракетка для великого тенісу Head IG Challenge MP
Фото 9 |
Head IG Challenge MP |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Head IG Challenge MP
Ракетка Head IG Challenge MP (mint) 2022 Gr3 (233912 Gr3) | 5 135 грн. |
Тенісна ракетка Head IG Challenge MP Orange | 4 199 грн. |
Тенісна ракетка Head IG Challenge MP Black | 4 199 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →