Ракетка для великого тенісу Babolat Evo Drive
Babolat Evo Drive |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Babolat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Babolat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Babolat Evo Drive
Тенісна ракетка BABOLAT EVO DRIVE W UNSTR (101453/153) | 4 699 грн. |
Тенісна ракетка BABOLAT EVO DRIVE UNSTR (101431/136) | 4 699 грн. |
Тенісна ракетка BABOLAT EVO DRIVE W STRUNG (102453/153) | 4 999 грн. |
Тенісна ракетка BABOLAT EVO DRIVE STRUNG (102431/136) | 4 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →