Ракетка для великого тенісу Babolat Evoke 105
Babolat Evoke 105 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Babolat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Babolat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Babolat Evoke 105
Babolat Тенісна ракетка Babolat Evoke 105 black/orange Gr2, 121223/162 121 | 2 773 грн. |
Ракетка Babolat Evoke 105 black/orange Gr3 121223/162 Gr3 | 2 718 грн. |
Ракетка Babolat Evoke 105 black/orange Gr2 121223/162 | 2 718 грн. |
Ракетка тенісна Babolat Evoke 105 чорна/оранжева з чохлом | 3 010 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →