Ракетка для великого тенісу Babolat Evo Aero Lite
Фото 4 |
Babolat Evo Aero Lite |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Babolat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Babolat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Babolat Evo Aero Lite
Ракетка Babolat EVO AERO Lite unstr Gr2 101507/100 Gr2 | 6 570 грн. |
Тенісна ракетка BABOLAT EVO AERO LITE STR NEW (102507/100) | 4 999 грн. |
Тенісна ракетка BABOLAT EVO AERO LITE UNSTR NEW (101507/100) | 4 699 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →