Рюкзак Bagland Transformer 16 Sublim 16 л (00512154)
Фото 96 |
Bagland Transformer 16 Sublim |
|
Компактний складаний рюкзак з чохлом для перенесення в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bagland 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bagland.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bagland Transformer 16 Sublim 16 л
Наплічник Bagland Трансформер 16 л. 361 (00512154) | 505 грн. |
Наплічник Bagland Трансформер 16 л. 340 (00512154) | 505 грн. |
Наплічник Bagland Трансформер 16 л. 320 (00512154) | 505 грн. |
Наплічник Bagland Трансформер 16 л. (черепа) (00512154) | 505 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →