Біти / торцеві голівки BAKKU BK-3035
Відео 1Фото 7 |
BAKKU BK-3035 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BAKKU BK-3035
Усі ціни 8 →Baku BK-3035 (ручка, що регулюється по довжині перехідник, 30 насадок) | 539 грн. |
Baku Набор отверток BK-3035 (ручка + 30 насадок) 6445 | 629 грн. |
Набір викруток BAKKU BK-3035 ручка + 30 насадок (YT06445) | 630 грн. |
Набір викруток Baku BK-3035 (Ручка+30 насадок) | 310 грн. |
Набір викруток BAKKU BK-3035 (Ручка+30 насадок) | 672 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →