Паяльник BAKKU BK-459
Фото 4 |
BAKKU BK-459 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BAKKU 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BAKKU.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BAKKU BK-459
Усі ціни 6 →Baku BK-459 | 279 грн. |
Электрический паяльник BAКKU BK-459 30W (с индикатором работы), Blister-bo | 313 грн. |
Baku Електричний паяльник BAКKU BK-459 30W(з індикатором роботи), Blister- | 309 грн. |
Електричний паяльник Baku BK-459 30W з індикатором роботи Blister-box (YT4 | 304 грн. |
Електричний паяльник BAKKU BK-459 30W(з індикатором роботи), Blister-box | 380 грн. |
Електричний паяльник BAКKU BK-459 30W(з індикатором роботи), Blister-box | 331 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →