Паяльник Sthor 79365
Sthor 79365 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sthor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sthor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sthor 79365
Усі ціни 13 →Паяльник электрический Sthor STH 79365 (79365) | 307 грн. |
Sthor Паяльник сетевой STHOR 30 Вт 400 °C (79365) | 319 грн. |
Паяльник електричний STHOR 30Вт 400°C (79365) 79365 | 323 грн. |
Паяльник електричний STHOR 30 Вт (79365) | 310 грн. |
Паяльник Електричний 30 Вт STHOR 79365 | 396 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Sthor 79365
Ціни на Sthor 79365 |
---|---|---|---|---|
Sthor 79365 | від 273 грн. | 13 пропозицій | ||
Sthor 79366 | від 261 грн. | 15 пропозицій | ||
Sthor 79367 | від 304 грн. | 15 пропозицій | ||
Sthor 79368 | від 349 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →