Паяльник Works W30760
Works W30760 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Works 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Works.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Works W30760
Усі ціни 6 →Паяльник Work's W30760 контактний 60 Вт 31041 | 258 грн. |
Паяльник 60 Вт 220В W30760 Works | 237 грн. |
Works W30760 | 299 грн. |
Паяльник електричний Work's W30760 60 Вт (31041) | 299 грн. |
Паяльник Works W30760 60W | 256 грн. |
Паяльник електричний Work's W30760 60 Вт (31041) | 304 грн. |
Модификації Works W30760
Ціни на Works W30760 |
---|---|---|---|---|
Works W30730 | від 215 грн. | 6 пропозицій | ||
Works W30740 | від 213 грн. | 7 пропозицій | ||
Works W30760 | від 237 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →