Теплова гармата Ballu BHP-ME-3
Відео 1Фото 2 |
Ballu BHP-ME-3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ballu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ballu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ballu BHP-ME-3
Усі ціни 8 →Тепловая пушка электрическая Ballu BHP-ME-3 НС-1137908 | 3 325 грн. |
Теплова гармата Ballu BHP-ME-3 | 2 190 грн. |
Тепловая пушка Ballu bhp-me-3 | 1 766 грн. |
Пушка тепловая Ballu BHP-ME-3 | 2 159 грн. |
Теплова гармата Ballu BHP-ME-3 | 2 199 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Ballu BHP-ME-3
Ціни на Ballu BHP-ME-3 |
---|---|---|---|---|
Ballu BHP-ME-2 | від 1 342 грн. | 12 пропозицій | ||
Ballu BHP-ME-3 | від 1 734 грн. | 8 пропозицій | ||
Ballu BHP-ME-5 | від 3 200 грн. | 4 пропозиції | ||
Ballu BHP-ME-9 | від 3 884 грн. | 4 пропозиції | ||
Ballu BHP-ME-15 | від 9 037 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →