Теплова гармата Ballu BHP-M-5
Фото 2 |
Ballu BHP-M-5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ballu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ballu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ballu BHP-M-5
Усі ціни 14 →Тепловая пушка электрическая Ballu BHP-M-5 Master НС-1137907 | 5 884 грн. |
Теплова гармата Ballu BHP-M-5 | 5 010 грн. |
Теплова гармата Ballu BHP-M-5, жовта | 3 570 грн. |
Теплова гармата Ballu BHP-M-5 | 3 190 грн. |
Теплова гармата Ballu BHP-M-5 | 5 015 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Ballu BHP-M-5
Ціни на Ballu BHP-M-5 |
---|---|---|---|---|
Ballu BHP-M-3 | від 2 127 грн. | 11 пропозицій | ||
Ballu BHP-M-5 | від 2 854 грн. | 14 пропозицій | ||
Ballu BHP-M-9 | від 3 635 грн. | 4 пропозиції | ||
Ballu BHP-M-15 | від 7 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Ballu BHP-M-24 | від 10 499 грн. | 2 пропозиції | ||
Ballu BHP-M-36 | від 10 890 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →