Моторне мастило Bardahl XTS 10W-60 4 л (36252)
Товар застарів 1 826 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 4; SAE: 10w-60; Відповідність стандартам: API SN/CF; ACEA A3/B4; |
Bardahl XTS 10W-60 4L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bardahl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bardahl.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Bardahl XTS 10W-60
Ціни на Bardahl XTS 10W-60 |
---|---|---|---|---|
Bardahl XTS 10W-60 1 л | від 537 грн. | 7 пропозицій | ||
Bardahl XTS 10W-60 5 л | від 1 983 грн. | 11 пропозицій | ||
Bardahl XTS 10W-60 60 л | від 26 542 грн. | 1 пропозиція |