Моторне мастило Bardahl XTRA 5W-40 20 л (34128)
Bardahl XTRA 5W-40 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bardahl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bardahl.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bardahl XTRA 5W-40 20 л
Моторна олива BARDAHL XTRA 5W40 20л (34128) 34128 | 4 807 грн. |
BARDAHL Моторна олива BARDAHL XTRA 5W40 20л (34128) 34128 | 4 807 грн. |
Моторна олія BARDAHL XTRA 5W40 20л (34128) | 6 647 грн. |
Модификації Bardahl XTRA 5W-40
Ціни на Bardahl XTRA 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Bardahl XTRA 5W-40 1 л | від 348 грн. | 9 пропозицій | ||
Bardahl XTRA 5W-40 5 л | від 1 482 грн. | 10 пропозицій | ||
Bardahl XTRA 5W-40 20 л | від 4 807 грн. | 3 пропозиції |