Моторне мастило Bardahl XTS 5W-40 60 л (36894)
Bardahl XTS 5W-40 60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bardahl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bardahl.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Bardahl XTS 5W-40
Ціни на Bardahl XTS 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Bardahl XTS 5W-40 1 л | від 428 грн. | 8 пропозицій | ||
Bardahl XTS 5W-40 4 л | від 1 484 грн. | 8 пропозицій | ||
Bardahl XTS 5W-40 5 л | від 1 838 грн. | 8 пропозицій | ||
Bardahl XTS 5W-40 60 л | від 16 633 грн. | 2 пропозиції |