Моторне мастило Bardahl XTRA 10W-40 5 л (34133)
Bardahl XTRA 10W-40 5L 1 л5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bardahl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bardahl.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bardahl XTRA 10W-40 5 л
Усі ціни 8 →Олива моторна напівсинтетична BARDAHL XTRA 10W-40 (34133), 5л 34133 | 1 290 грн. |
Моторна олива BARDAHL XTRA 10W40 5л (34133) 34133 | 996 грн. |
BARDAHL 34133 | 1 283 грн. |
BARDAHL Моторна олива BARDAHL XTRA 10W40 5л (34133) 34133 | 996 грн. |
BARDAHL XTRA 10W40 A3/B4, API SN/CF, BMW Longlife-98, 229.1, VW 501.01/505 | 1 300 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Bardahl XTRA 10W-40
Ціни на Bardahl XTRA 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Bardahl XTRA 10W-40 1 л | від 299 грн. | 9 пропозицій | ||
Bardahl XTRA 10W-40 5 л | від 996 грн. | 8 пропозицій |