Моторне мастило Bardahl XTS 10W-60 60 л (36254)
26 542 грн. Купити! Олія моторна синтетична 60л 10W-60 XTS BARDAHL, 36254, /Маркетплейс: Rozetka.ua Pierre.AutoЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Bardahl XTS 10W-60 60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bardahl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bardahl.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Bardahl XTS 10W-60
Ціни на Bardahl XTS 10W-60 |
---|---|---|---|---|
Bardahl XTS 10W-60 1 л | від 535 грн. | 7 пропозицій | ||
Bardahl XTS 10W-60 5 л | від 1 971 грн. | 10 пропозицій | ||
Bardahl XTS 10W-60 60 л | від 26 542 грн. | 1 пропозиція |