Моторне мастило Bardahl XTC 5W-30 205 л (36317)
75 069 грн. Купити! Олія моторна синтетична 205л 5W-30 XTC BARDAHL, 36317, /Маркетплейс: Rozetka.ua Pierre.AutoЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Bardahl XTC 5W-30 205L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bardahl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bardahl.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Bardahl XTC 5W-30
Ціни на Bardahl XTC 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Bardahl XTC 5W-30 1 л | від 353 грн. | 10 пропозицій | ||
Bardahl XTC 5W-30 4 л | від 1 480 грн. | 13 пропозицій | ||
Bardahl XTC 5W-30 5 л | від 1 749 грн. | 13 пропозицій | ||
Bardahl XTC 5W-30 20 л | від 5 727 грн. | 4 пропозиції | ||
Bardahl XTC 5W-30 60 л | від 24 249 грн. | 1 пропозиція | ||
Bardahl XTC 5W-30 205 л | від 75 069 грн. | 1 пропозиція |